Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Kırşehir-AkçakentKırşehir-Akçakent
KösefakılıKösefakılı
KöyüKöyü
wwwwww
.kosefakili..kosefakili.
comcom
Takip Edin Takip Edin


Dernek
Dernek Logosu Dernek Logosu

Basın Bülteni Basın Bülteni

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

EtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
CanlıCanlı Yayın Yayın
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
DavetDavet Bölümü BölümüTanıdıklarınızı çağırın sitemizi canlandırın
İletişimİletişim Formu Formuinfo@kosefakili.com


Reklamlar Reklamlar


ASKERDE OLAN KİŞİLER -


defa gösterilmiştir
Gidiş Tarihi : 02 Şubat 1994Askere gideli toplam 11120 gün geçmiş.

``Terörle mücadelenin sadece askeri boyutu yok. Sadece tek tek teröristleri etkisiz hale getirerek, sadece sınır ötesi harekatlar yaparak terörü sona erdirmek mümkün değil. Öyle olduğunu söyleyenlere sesleniyorum.
Askerimizin üzerinden, ordumuzun üzerinden siyaset yapmak gayretine girmek isteyenler var ya, onlara sesleniyorum.  Sizin aklınız Allah aşkına muhalefete geçince mi yerini buldu? Bugüne kadar neredeydiniz? Türkiye`de terör 30 yıldır
sürekli büyüyerek gelişti. Ondan sonra bir inişe geçti. Siz de iktidar oldunuz bu ülkede. O zaman neden Kandil`e gidip bu işi bitirmediniz? Yoksa aradınız da haritada Kandil`in yerini mi bulamadınız? Yoksa bizden habersiz gittiniz de 1995`lerde, 2000`lerde Kandil`de terörist mi yoktu? Bu ucuz polemikleri bırakın. Sınır ötesi harekatla terör örgütünün kökü kazınacak olsa, bugüne kadar Türkiye her türlüsünü yaptı. Onlarca defa bu tür harekat yapıldı.

AK Parti iktidarı herhangi bir ülkenin emriyle hareket eden iktidar değildir. Hangi ülke olursa olsun, biz istişaremizi yaparız, ilgili kurum ve kuruluşlarla yaparız. Gerekirse siyasi partilerle de bunu yaparız ve ondan sonra da kararımızı verir yola devam ederiz.``

 

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ``Eğer Genelkurmay Başkanımız `Üniformamı çıkarırım` diyorsa, eğer Başbakan `siyasi elbiseyi çıkarırım` diyorsa ya delil gösterirsiniz iftiranızı ispatlarsınız, ya da susarsınız. Susmazsanız vakti gelir millet sandıkta sizi susturur`` dedi.

Halkapınar Spor Salonunda AK Parti İzmir Kadın Kolları 2. Kongresine katılan Başbakan Erdoğan, burada yaptığı konuşmada sınır ötesi kara harekatının ardından muhalefetin eleştirilerini yanıtladı. Irak`ın kuzeyine yapılan son kara harekatında 24`ü asker, 3`ü geçici köy korucusu 27 şehit verildiğini anımsatan Başbakan Erdoğan, ağır kış şartlarında, gece koşullarında bölücü terör örgütüne baskın tarzında önemli darbe vurulduğunu kaydetti.

YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,2568

© 2008 Kosefakili.com
Kösefakılı Köyü Web Portalı http://www.kosefakili.com

Tam Ekran